Mięśniak macicy i brak tarczycy

Witam, ostatnio na wizycie ginekologicznej dostałam recepte na 'ESMYA' (mięśniak 4 cm). dodatkowo mam problem z tarczycą, a wlaściwie jej brakiem. została usunięta w całości. zażywam codziennie euthyrox. wynik nadal jest poniżej zalecanej normy, czy stosować esmye? czy to bezpieczne? boję się że skutek może być odwrotny. Istnieje prawdopodobieństwo że w tej burzy hormonów, owulacja może już nie wrócić??

Lek. Tomasz Budlewski

Nie stwierdzono interakcji między podanymi lekami. Proponuje kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego.