Mięśniak macicy i endometrioza u 52-latki

mam miesniaka o srednicy 7 cm , westem w wieku 52 lat i mam endometrioze ...co zrobic zeby lepiej sie czuc poniewaz ta endometrioza nie nalezy do przyjemnych chorob?

Lek. Katarzyna Szymczak

Metody leczenia endometriozy oraz mięśniaków powinna Pani omówić ze swoim lekarzem ginekologiem, który po badaniu oraz zebraniu wywiadu na temat pani dolegliwości dobierze odpowiednią jego formę.
Pozdrawiam