Mięśniaki a ciąża pozamaciczna

kolo 15b lipca mialam stosunek okres w lipcu byl w terminie i w sierpniu tez,28 sierpnia zrobilam test krwi byl 0,100 czy po takim czasie wyszlo by ze to ciaza pozamaciczna.12wrzesnia dostalam plamien lekarz dal mi proszki na wywolanie femoston mini i okres sie rozwinol,stwierdzil tez zwapnienie miesniaka co to oznacza ,boje sie ciazy pozamacicznej

Lek. Tomasz Budlewski

Przy ujemnym beta hcg ciąża jest praktycznie niemożliwa. Proponuje udać się do lekarza ginekologa.