Mięśniaki macicy i wynik CA-125

witam mam 41 lat ostatnia miesiaczka byla 1.10 do 5.10 a potem 31.10 do 4.11. 2014 mam 2 dzieci syn 21 lat corka 16 lat dlugo staralam sie o nastepne dziecko ale jakos nic z tego nie wyszlo. bylam u ginekologa zrobil mi usg w srodku i stwierdzil jakies miesniaki na prawym jajniku ktory mnie czesto boli i jakiegos guza w macicy zrobilam badania kiedys na prolaktyne w 2008 r wyszlo 19 mam za duzo meskich chormonow wlosy mi rosna tam gdzie nie maja...teraz robilam badania ca-125 wynik 138 u\

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, wynik Ca-125 jest podwyższony dlatego razem z obecnością zmian warto udać się na konsultacje do ginekologa onkologicznego celem wykonania dalszej diagnostyki i wdrożenia odpowiedniej terapii. Pozdrawiam.