Mieszkanie z nadgorliwą teściową i maminsynkiem

Mieszkanie w jednym domu z nadgorliwą teściową oraz maminsynkiem, który kiedy spokojnie powiedziałam, że chce przenieść się do Babci bo czuję się pod ich dachem niekomfortowo gdyż w ciągu miesiąca 3 tygodnie narzeczony przebywa za granicą a tydzień jest na miejscu, mamy małe dziecko, narzecony powiedział, że mogę wyprowadzić się sama, że on nie zrobi takiej krzywdy Mamie, że jak kto będzie wyglądało.. Jak znaleźć rozwiązanie?

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza