Migotanie przedsionków a stosowanie Xarelto

javascript:void(0);Witam mam pytanie jak miałam migotanie przedsionków i sama się umiarowiłąm rok temu a mam bardzo niskie RR i nie mam cukrzycy czy jest wzkazane branie leku Xarelto Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest przeanalizowanie ryzyka krwawienia i zatorowosci. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.