Migotanie przedsionków a stosowanie Xsarelto

dzien dobry mam pytanie do kardiologa moja mama przeszla migotanie przedsionkow potym byla w szpitlu i dostaala potem przespiane xsarelto i nic pozatym oprocz tego bierze magnez i potas ale nadal sie meczy i ma nikiedy kolatanie czy moze brac cos na poprawe serca np zila arjuna na czynnosc serca albo cos

Lek. Tomasz Budlewski

proszę nie przyjmować na własną rękę leków, jeśli występują kołatania serca proszę udać się do kardiologa, być może konieczne będzie leczenie umiarawiające, to które teraz ma chroni przed powikłaniami w postaci udaru.