Migotanie przedsionków i problemy z odchudzaniem

mój mąż jest chory na serce ma migotanie przedsionków bardzo się męczy ponieważ waży 140kg diety nie skutkują tak jakby coś się zablokowało gdyrz wag nie spada zaznaczam że nie wykonuje żadnych ćwiczeń gdyż nawet siedząc bardzo się poci i często się przeziębia co zrobić żeby zaczoł chudnąć

Na sam początek wybierzcie się do dobrego dietetyka, który rozpiszę indywidualną dietę. To jest podstawa. Bez diety odchudzanie nie istnieje! Gdy Pani mąż schudnie co najmniej 20kg można dołożyć odpowiedni wysiłek fizyczny, również dopasowany do możliwości pacjenta. Pomocna będzie wizyta u dobrego trenera personalnego.
Zalecam także regularną konsultację z kardiologiem i regularne badanie serca!
Szybkie i częste zmęczenie będzie występować przy takiej wadze.

Pozdrawiam
Norbert Gotz