Migotanie przedsionków u 39-latka

od dwóch tygodni codzienne migotanie przedsionków,czasami przechodzi samo ,czasami pod kroplówką z hydroxyzyną,potasem,magnezem.na stałe biorę rytmonorm 3oomg,pradaxa,magnez,potas,hydroxyzyna jestem wykończony po każdym migotaniu czuję się coraz gorzej nie mam siły żyć .ratunku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ja mam dopiero 39 lat

Witam serdecznie. W tej sytuacji konieczna jest konsultacja z kardiologiem. W dodatku należy pamiętać o wyeliminowaniu stresu ( w miarę możliwości) kawy, papierosów, napojów energetycznych.