Migrena z aurą bez bólu głowy

Moje objawy to: migrena z aurą bez bólu głowy, pisk w uszach, zakrzepica żył głębokich, zaburzenia widzenia (męty, powidoki, śnieg optyczny, błyski, osłabiona ostrość wzroku) ucisk w klatce piersiowej, kołatanie serca, pieczenie ciała. Od 4 miesięcy przyjmuję clexane, które nie przynosi efektów, w dalszym ciągu żyła w 90% niedrożna. Badania nic nie wykazują, robiłam rezonans i spektorskopie mózgu, badania okulistyczne i laryngologiczne. Prosze o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udac się do lekarza prowadzacego leczenie, najlepiej do lekarza chirurga naczyniowego, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.