Migrena z aurą i otępienie

Od dziecka cierpię na migrenę z aurą. Stosowałam Topomax i ataki się zmniejszyły ale ostatnio miałam wrażenie, że następował atak bo czułam się oszołomiona. Od paru dni odczuwam taki dyskomfort choć widzę prawidłowo. Czy możliwy, że coś nie tak z unaczynieniem mojego mózgu czy to aż tak silny objaw somatyczny ( gdyż mam nerwicę)? Czasami mam dni, że czuję otępienie. Czasem po aspirynie czuję lekką ulgę.

Warto skonsultować tą sprawę z lekarzem. Może być tak, że zbyt duże napiecie i stres nasilają objawy migrenowe - jeśli tak jest, polecam podjąć psychoterapię nerwicy (o ile takowa jeszcze nie została przez Panią rozpoczęta). Pozdrawiam.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza