Migreny u 53-letniej osoby

Witam. Jestem mężczyzną w wieku 53 lat. Od niepamiętnych lat męczą mnie migreny (zwlaszcza przy zmianie pogody) - od kilku lat uśmierzam ból tabletkami ibupron. Ostatnio mam ból prawej ręki na wysokości ramienia. W nocy drętwieje mi ta ręka (lub obie ręce). Czasami , gdy podnoszę szklankę nagle mam wrażenie, że ja opuszczę (taki chwilowy bezwład). W ostatnich dniach zauważyłem, że trudno podnieśc rękę ponad głowę, gdyż czuję przeszywający ból. Czy to objaw czegoś groźnego? Proszę o poradę.

Małgorzata Panek

Wskazana byłaby diagnostyka w kierunku układowego zapalenia naczyń i chorób reumatycznych.
Proszę udać się do lekarza rodzinnego lub reumatologa.
Pozdrawiam