Mikrogruczolak przysadki mózgowej a prolaktyna

Witam, niedawno odebrałam wynik badania prolaktyny 395 mlU/ml nie wiem jak przelicza się to na ng/ml ? Wspomnę jeszcze że mam mikrogruczolaka przysadki mozgowej.. Jestem od 3 miesięcy na bromergonie, i staram sie od dwóch miesięcy o maluszka ale do tej pory nic.:(

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wynik jest w normie. Norma: 40 - 530 mlU/ml