Mikrogruczolak przysadki mózgowej i stosowanie leków a nieregularne miesiączki

Mam mikrogruczolaka przysadki mózgowej o wymiarach 5x4x4mm biorę tabletki Norprolac 75mg dawka wieczorem 1cała 0,5 tabletki Norprolacu. Pani Doktor z Krakowa do której jeżdżę zmieniła mi tabletki ale przez dwa lata brałam tabletki Bromegon ale prolaktyna nie spadała byłam na tabletkach 4. Od Norprolacu jest od sierpnia i mam nieregularne miesiączki od 2 miesięcy nie mam miesiączki nie jestem w ciąży , bo nie współżyłam z nikim. Czy przez tabletki mogę nie mieć miesiączki czy przez gruczolaka?

Aleksander Ropielewski

Powodem zaurzeń miesiączkowania jest raczej gruczolak. Nie wiem jakie są wyniki badań hormonalnych.