Mikroporonienie a szansa na ciążę u 25-latki

moja ostatnia miesiączka to 19.08.2014 r. Około 1 września była owulacja wyznaczona przez lekarza, 17 września zrobiłam test okazał się pozytywny po kilku dniach badanie powtórzyłam.Ucieszyłam się bardzo, że jestem w 2ciąży. Dziś 26.09.14 pojechałam na pogotowie bo zaczęłam krwawić na różowo - lekarz powiedział, że to mikro poronienie i ciąży nie widać. Czy jest szansa, że jeszcze mogło nie być widać pęcherzyka i ciąża się utrzymała?Krwawieniu towarzyszył lekki ból podbrzusza i nie było obfite.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Najprawdopodobniej doszło do poronienia. W razie wątpliwości proszę udać się na ponowną wizytę do lekarza.