Mikrozrosty po mezoterapii

Prosze o opinie na temat mikrozrostow po mezoterapii, ktore powoduja martwice skory, gdy jest ich zbyt duzo, to pytanie zostalo juz zadane lecz odziwo nikt go nie skomentowal, dziekuja

Szanowna Pani.
Wykonuję zabiegi mezoterapii od 10 lat nie spotkałam się z takim powikłaniem w mojej praktyce. Na żadnym kongresie medycznym w którym uczestniczyłam nie słyszałam o takim powikłaniu. Mezoterapia powoduje kontrolowane uszkodzenia skóry prowadzące do poprawy jakości jak i ilości kolagenu a następnie jędrności skóry.
W tym miejscu pragnę kategorycznie zaznaczyć iż te zabiegi może wykonywać jedynie osoba uprawniona a jest nią lekarz.
Kosmetyczce nie wolno jest wykonywać takich zabiegów .