Milczenie i brak kontaktu ze strony chłopaka

Witam. Mój problem jest taki że nie wiem czy to jeszcze związek czy już nie. Z chłopakiem spotykam się od roku i jest nam super-nie kłócimy się ani nic ale ostatnio pojawił się problem że on bardzo rzadko pisze (a pisał co chwile) oraz jak umawiamy się to on w ostatniej chwili odwołuje i nie chce powiedzieć dlaczego a potem się okazuję że się spotkał z kolegą. Tak jest co 2gi tydzień. Ostatnio tak zrobił tydzień temu i się spytałam czy chce ze mną być czy to koniec-nie odp, od tego czasu milczy.

Dzień dobry.

Wygląda na to, że Pani chłopak izoluje się od Pani - trudno jednak powiedzieć, czy to przysłowiowy "koniec". Niewątpliwie warto byłoby spotkać się z nim twarzą w twarz i przeprowadzić poważną rozmowę na temat wspólnych potrzeb i oczekiwań oraz jego zachowania wobec Pani. Czekanie w nieskończoność na jakikolwiek sygnał od chłopaka będzie tylko budzić w Pani coraz więcej wątpliwości i dyskomfortu.

Pozdrawiam.

Warto postawić granice i wyjaśnić sprawę. Szczególnie, jeśli nie jest to typowe dla chłopaka zachowanie. Jego przyczyny mogą być różne (zarówno wygaśnięcie uczucia jak i np choroba), dlatego warto zadbać o siebie i ewentualny dalszy związek, spotkać się i porozmawiać.