Miłość do chłopaka poznanego w młodzieżowym szpitalu psychiatrycznym

Witam! Mam 15 lat.. moja sytuacja nie wygląda za dobrze.. powiem krótko, bylam 4 miesiace w mlodziezowym szpitalu psychiatrycznym i poznalam tam chlopaka ktorego bardzo bardzo kocham.. mieszka on 30, 40 km ode mnie ale przyjezdza.., jutro chcemy sie zobaczyc ale mama nie chce zebym miala kontakt z kim kolwiek z tamtego miejsca.. nie wiem co robic.. bardzo mi zalezy na tym spotkaniu.. to juz jutro :((
15 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie,
A czy wiesz dlaczego mama nie chce, abyś miała kontakt z kimkolwiek ze szpitala? Jeśli nie , to spróbuj ją o to spokojnie zapytać. Kiedy poznasz jej motywy oraz obawy, łatwiej będzie Ci ją uspokoić.
Pozdrawiam

Witam Cię Serdecznie,

Być może trzeba by było wziąć pod uwagę zdanie Mamy-czasami Rodzice wiedzą i widzą to, co może być dla Ciebie niezauważalne.
Myślę, że jak zapewnisz Mamę, że będzie OK, z Twojej i Chłopaka strony, Mama Cię zrozumie i wyrazi zgodę na Wasze spotkanie.

Z życzeniami wszystkiego najlepszego,
Irena Mielnik-Madej