Miłość do shemale a zaburzenia seksualne

mam pytanie wiem ze sa Dziewczyny tak zwane shemale czy to normalne ze kocham sie w takiej osobie czy to zboczenie sexualne

Dzień dobry!

Ludzka seksualność jest wielobarwna. Normą jest wszystko, co akceptują obie strony relacji i jeśli żadna z nich nie cierpi, nie postępuje wbrew sobie. W związkach osób transgenderowych nie ma niczego "zboczonego", choć z pewnością mogą nieść one pewne specyficzne trudności ze względu na swoją nietypowość i niepopularność.

Pozdrawiam!