Miłość żony do innego mężczyzny

Szukam pomocy, chcę ratować rodzinę. Z żoną poznaliśmy się 2 lata temu, a w 2013 roku w sierpniu wzięliśmy ślub. W listopadzie 2013 żona zakochała się w innym. Co ja mam zrobić. Kocham ją i chcę byśmy byli razem. Ona twierdzi, że nie wie co robić. Nie pozwala się nawet dotknąć. Do mnie coś czuje ale kocha tego drugiego :(

Witam. Trudna sytuacja, ale nie ma pan wpływu na uczucia żony. Myślę, że skoro chce być Pan z żoną to trzeba dac jej czas na przemyślenie, nie naciskać, trochę się zdystansować, odsunąć, niech zdecyduje a Pan nie naciska.
Magdalena Brabec