Miłość żony do męża jej przyjaciółki

Żona zanim wyszła za mąż była zakochana w mężu swojej przyjaciółki myślałem że po kilku latach zapomni o tym i jak z ręsztą sama stwierdziła już nic do niego nie czuje ale w stosunku do mnie była zawsze oziębła i na każde urozmaicenia twierdzi że jestem zboczony i oczernia mnie i wyśmiewa przy moich znajomych przez przypadek dowiedziałem się że w czasie mojej nieobecności stara sie uwieść swoją dawną miłość czy warto być z taką osobą i czy poinformować jej przyjaciółkę że kręci z jej męże

Istotne jest to, czy Panu nadal zależy na naprawieniu relacji? Odbudowie więzi małżeńskiej?
Być może są już Państwo na tyle zdystansowani wobec siebie, ze warto skorzystać z pomocy i terapii małżeńskiej?

Witam,
Może powinniście państwo skorzystać zterapii małzeńskiej, ponieważ w taki sposób można porozumieć się dość dobrze, pod jednym warunkiem, że obydwoje chcecie dalej być razem. Jeśli do państwa związku wkradła się nieszczerość, to koniecznie potrzeba osoby tzreciej (terapeuty) aby spojrzał na Was z boku.
Pozdrawiam