Mimowolne orgazmy u 9-letniego syna

Witam jestem Żaneta mam 26 lat i mam syna ktory ma 9 lat. Samotnie wychowuje. Mieszkamy w bloku na 1 pietrze blok ma 4 pietra na parterze powstał klub w ktorym organizowane są dyskoteki do 4 nad ranem juz od czwartku nieraz jeszcze w niedziele najbardziej odczuwalny jest bas wszystko dosłownie az drży w mieszkaniu ja leze razem z synem w lozku bo mamy 1 pokoj i te drgania spowodowaly ze dochodzi do orgazmu akurat lezal na brzuchu wystraszony zacisnal nogi - ladna jestem wiec go przytulilam zeby samotnie tego nie przezywal. Moje pytanie jest takie jak zrobic zeby nie przezywal tych orgazmow tylko ze basy sa odczuwalne bardzo w łóżku, i chcialam wiedziec jak mu ta cala sytuacje wytlumaczyc. Dziękuje za odpowiedź

9 lat to – zdaniem WHO – odpowiedni wiek, by rozpocząć rozmowy o różnorodnych zachowaniach seksualnych młodych ludzi i pierwszych doświadczeniach seksualnych oraz uświadomić im, że wpływ na decyzje dotyczące seksu mają m.in. rówieśnicy, media pornografia i religia. Jedna z faz dojrzewania jest faza pubertalna, trwająca około 4 lata, pojawia się między 10., a 16. rokiem życia. Ta faza to pokwitanie właściwe. W tym czasie gruczoły płciowe w jądrach zaczynają produkować testosteron, pod wpływem gonadotropiny. Testosteron to męski hormon płciowy odpowiedzialny za produkcję plemników, czyli spermatogenezę, a także na wykształcenie się wtórnych cech płciowych. Są to, m.in. męska budowa ciała czy męski typ owłosienia. Testosteron pobudza także popęd płciowy i w pewnym stopniu wpływa na kształtowanie się cech charakteru, takich jak śmiałość, odwaga, a nawet skłonność do ryzyka.Normalny dla chłopców w okresie pokwitania jest nasilony pociąg seksualny. Powoduje on, tzw. polucje nocne (zmazy nocne), czyli wytryski nasienia podczas snów erotycznych. Zwiększa się także potrzeba akceptacji wśród rówieśników.Może Pani zdobyć się na szczerą rozmowę z synem na temat tego, co dzieje się aktualnie w sferze Jego seksualności. Uważam, ze może Pani również wyrazić pisemny sprzeciw do organów zarządzających nieruchomością w jakiej Pani mieszka - może nawet zachęcić, sąsiadów do jego podpisania, gdyż jest to ewidentne zakłócanie ciszy nocnej i miru domowego.