Miopatia wrodzona a ćwiczenia na umięśnienie nóg

mam 23 lata, 170 cm wzrostu, waga 52 kilo. Choruję na miopatię wrodzoną. Jakie są ćwiczenia żeby "pogrubić" nogi, głównie łydki

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji należy udać się do specjalisty rehabilitacji. Lekarz zaproponuje ćwiczenia adekwatne do aktualnego stanu klinicznego. Do poradni rehabilitacyjnej w ramach NFZ wymagane jest skierowanie.