Mleczna wydzielina z piersi po karmieniu dziecka

Witam, prawie 5 lat temu urodzilam dziecko. Karmilam krotko piersia, bo okolo pol roku, a dzis, juz prawie 5 lat po karmieniu, po scisnieciu brodawki, leci mleczna wydzielina. Poza tym nic sie nie dzieje, miesiaczki mam normalnie, brak jakis objawow. Czy taki okres po karmieniu to normalne ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie jest to normalne. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza.