Mleczna wydzielina z pochwy u 33-latki

mam 33lat i mam wydzeline z pochfy albo przezroczysta lub biala co to oznacza

Witam,
być może jest to objaw toczącej się infekcji pochwy (grzybiczej lub bakteryjnej).

Nie mogę udzielić jednak jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ nie napisała Pani czy tym "upławom" towarzyszą inne dolegliwości.
Zalecałabym wizytę w gabinecie ginekologicznym celem wyjaśnienia i oceny objawów.

Wydzielina przezroczysta (śluz) jest stanem fizjologicznym dla cyklu menstruacyjnego. Kolor, konsystencja wydzieliny zmienia się w czasie trwania poszczególnych faz cyklu.

Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Może to być wydzielina fizjologiczna lub patologiczna, w zależności od jej charakteru oraz objawów towarzyszących. Bez możliwości przeprowadzenia badania ginekologicznego nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi.