Mleczno-gęsta wydzielina z pochwy a możliwość ciąży

mój cykl miesiączkowy trwa zwykle 28-30 dni, dzisiaj jestem już w 32 cyklu i okresu nadal brak. dotychczas miałam tylko raz taki przypadek. na razie zauważyłam mleczną gęstą wydzieline z pochwy, lekkie bóle podbrzusza i od kilku dni zaczęły boleć mnie piersi. dodam, że nie współżyłam z chłopakiem jedynie w 27 dniu cyklu jedynie "zabawialiśmy" się narządami lecz wytrysk był daleko od pochwy. co może być przyczyna spozniania sie okresu?

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele. Proponuję dla pewności wykonać badanie beta hcg z krwi i następnie udać się do ginekologa. A kiedy był poprzedni stosunek?