Mleczno-żółte upławy, pieczenie okolic intymnych, świąd i bóle podbrzusza przy grzybicy pochwy

Witam, od trzech tygodni leczę się na grzybice pochwy. Najpierw przez 6 dni stosowałam dopochwowo Clotrimazolum, nie przeszło. Następnie po okresie Gyno paveryl 150 mg i również bez poprawy. Następnie podczas kolejnej wizyty ginekolog zepisał mi Orungal 4 tabletki. Dzisiaj zakończyłam kurację Orungalem i znowu nie zauważyłam żadnej poprawy. Nadal mam mleczno-żółte upławy, pieczenie wejścia do pochwy i świąd. do tego doszły bóle podbrzusza. Następną wizytę mam we wtorek, ale zaczynam się martwić

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Jeśli trzy zastosowane leki przeciwgrzybicze nie przyniosły oczekiwanej poprawy wskazane jest wykonanie badań mikrobiologicznych. Być może Pani problemem nie jest bowiem grzybica, a na przykład rzęsistkowica. Proszę zatem skonsultować się z lekarzem ginekologiem, który bez wątpienia wdroży właściwe postępowanie diagnostyczne.