Mleczny ząb pomiędzy jedynką a dwójką

Mam zęba mlecznego pomiędzy jedynką a dwójką. Ostatnio czuję jakby nie pasował do reszty. Boję się, że wypadnie i zostanę z nieestetyczną dziurą. Co powinnam zrobić? Jak to uratować? Dziękuję za odpowiedź.

Ząb można usunąc i dalej leczyć "dziurę" ortodontycznie. Jeśli nie wchodzi w grę leczenie ortodontyczne można ją zakryć np dobudową z kompzytu czy licówkami.