Mleko w piersi po zakończeniu laktacji a hormony

Jestem 2 lata p porodzie. Od ponad roku już nie karmię piersią. Przy nacisku brodawki wycieka żółtawe mleko. Czasami mnie pobolewaja piersi. Ochota na seks gdzieś zanikła. Czy to może być spowodowane hormonami? W przyszłym tygodniu idę zbadać prolaktynę.

Magdalena StusiĹska

Badanie prolaktyny może wyjaśnić przyczyne problemów z piersiami. Dodatkowo sugerowałabym skonsultowanie problemu z ginekologiem endokrynologiem.