Młody wygląd w wieku 28 lat

Jestem mężczyzną, mam 28 lat i mam zbyt młody wygląd jak na swój wiek (na 17-18 lat). Od dziecka jestem wegetarianinem, czy to miało wpływ na mój obecny wygląd? Nigdy nie robiłem badań hormonalnych. Nie wiem czy to kwestia genów bo moi rodzice wyglądają na swój wiek. Proszę o pomoc.

Lek. Katarzyna Szymczak

Raczej jest to kwestia genetyczna plus zdrowie odżywianie, aktywności fizyczna, unikanie używek. Powinien się Pan cieszyć, że długo będzie młodo wyglądał.
Pozdrawiam