Mniej obfite krwawienia miesięczne po stosunku

Witam.Mam 24 lata.Problem z miesiączkami.Otóż współżyłam bez zabezpieczenia z partnerem 28 września w ostatni dzień @ czy mogłam zajść w ciąże?Mam cykle 28 dni. 25.10 dostałam @ trwała 4 dni i byla mniej obfita natomiast 11.11 ponownie dostałam @ trwała 4 dni i też byla mniej obfita.19.11 Zglosiłam się do gin.miałam robione USG dopochwowe gin.nie stwierdził ciąży.Ponownie 1.12 dostalam @ trwała 5 dni bylo to normalne krwawienie.Teraz 21.12 znów dostałam @ czy to jest normalne?Z góry dziekuje.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli lekarz wykluczył ciążę, powinna Pani mu zaufać. Pojawienie się krwawienia nieco wcześniej niż to być powinno jednorazowo nie budzi niepokoju. Jeśli taka sytuacja się powtórzy sugeruję konsultację ginekologiczną.