Mniejsza ochota na seks i ucisk penisa

Mój partner ma 45 lat i od niedawna ma dziwną przypadłość penisa. Otóż jak mówi, ma wrażenie jakby robiła mu się opaska na penisie. I rzeczywiście, mniej więcej po połowie członka, wygląda jakby skóra ściskała penis! Dolegliwość się pogłębia, opaska staje się coraz szersza. Mój partner ma coraz mniejszą ochotę na seks, a jak już nawet dojdzie do zbliżenia, rzadko dochodzi do wytrysku nasienia... Co mu jest? Czy to się jakoś leczy? Gdzie się ma udać z tym problemem?

Lek. Magdalena Szymańska

Dzień dobry!

Konieczna jest wizyta u lekarza, najlepiej u urologa.

Opisane objawy mogą nasuwać parę jednostek chorobowych, ale bez obejrzenia
niestety nie mogę jednoznacznie stwierdzić co jest przyczyną.

Może to być infekcja, stulejka lub inna dolegliwość.

Ważne jest aby nie czekać i udać się do specjalisty jak najszybciej, gdyż nie leczone schorzenia o takim charakterze może powodować groźne powikłania.

Pozdrawiam!