Mniejsza partia mięśniowa po prawej stronie

witam cwicze na silowni jyz 2 lata i zauważyłam ze zle mi sie rozrasta prawa strona mam mniejsze partię mięśniowe od lewej strony teraz dopiero jest to zauwazalne co moze byc powodem? krzywy kręgosłup? gdzie sie z tym udac

Witam,
nie do końca sprecyzował Pan różnicę i nie wiem jaka jest rzeczywiście różnica w obwodach mięśni między prawą, a lewą stroną. Najlepiej będzie zapytać trenera na siłowni, albo udać się do fizjoterapeuty, który sprawdzi odwody i wykona testy mięśniowe. Pozdrawiam

Dzień dobry,
pytanie czy jest to duża asymetria ? czy dotyczy mięśnia, grupy mięśniowej, czy całego ciała? oraz czy idzie za tym w parze różnica w sile mięśniowej ?
Proponuję udać się do fizjoterapeuty na konsultację.
pozdrawiam