Mobilizacja siebie do różnych czynności w trakcie dnia

Witam. Moim problemem jest mobilizacja siebie do różnych czynności w trakcie dnia, nawet do zwykłych obowiązków(np. sprzątanie, gotowanie). Wszystko uważam za stratę czasu - głównie chodzi tutaj o obowiązki dnia codziennego. Staram się wszystko zrobić szybko i położyć się przed TV, oglądając głupie seriale. Całe popołudnie mogłabym spędzać przed TV, komputerem. Boję się, że jak zacznę robić coś innego czas przeleci mi przez palce. Proszę o pomoc w znalezieniu sensu życia.

Witam, pisze Pani tylko o jednym wymiarze Pani życia, a ważne jest tez co takiego dzieje sie w pozostałych obszarach. Taki brak motywacji i utrata sensu życia ma wielowymiarowe przyczyny, które najlepiej jest pogłębić w procesie psychoterapii. Tylko Pani ma klucz do swojego sensu zycia i proponuje nie bać sie go odnaleźć.