Zapytaj lekarza

1 , 0 1 0 , 3 3 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Mocna nerwica i refluks żołądkowo-pzełykowy

Mocna nerwica i refluks zołądkowo-pzełykowy-taką diagnoze postawił mi moj lekarz. chrząkanie,zalegająca wydzielina,chrypka,ucisk w klatce piersiowej,odczucie guli w gardle i kłucie od czasu do czasu na wysokosci krtani po lewej stronie, oraz na poczatku szyji,zawroty głowy,wzdęcia,burczenie w brzuchu,sennośc,uczucie drętwienia szczęki(rzadko)jestem bardzo nadpobudliwy,w kilka sekud ze spokojnego człowieka potrafie żucac wszystkim.Laryngolog nie stwierdził zmian.może mi cos więcej dolegac?
MĘŻCZYZNA, 22 LAT 11 miesięcy temu

Zabiegi laryngologiczne

Istnieje wiele zabiegów laryngologicznych, które są stale ulepszane. O tym, co piszczy we współczesnej laryngologii opowiada specjalista dr Michał Michalik.

Witam serdecznie, z opisu objawów , a także z tego so stwierdził, a właściwie nie stwierził laryngolog, wynika, że zaburzenia Pana są natury psychicznej wywołane przez negatywny ,permanentny stres. Szczególnie agresywność i nadpobudliwość świadczyła by o tym.
Także tzw. globus histericus, którego symptomy Pan wymienił mógł zostać spowodowany
przez stres albo nerwicę ale jeżeli przyjmiemy, że stres wywołuje nerwicę to na jedno wychodzi.
Jak go zawł tak go zwał, dla Pana ważne, że to wszystko jest wyleczalne - metodami psychoterapeutycznymi, albo hipnoterapeutycznymi. Radziąbym więc jak najszybciej zobaczyć się z psychoterapeutą.
Pozdrawiam i życzę zdrowia

Psychoterapeuta, psychosomatyk, coach, hipnoterapeuta i trener mentalny.
umów wizytę 0

Witam!
Uważam, że powinien Pan udać się do psychologa/ psychoterapeuty w celu zasięgnięcia porady czy aby Pana dolegliwości nie są natury psychologicznej. Pana objawy mogą być spowodowane Pana trudnościami emocjonalnymi, których nie należy lekceważyć.
Pozdrawiam

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety