Mocne bicie serca, duszności i ucisk w brzuchu

Witam ja mam supra ventrikulær takykardia co to jest mam mocne bicie serca przyjdzie nagle . mam dusznosci i jak cos mi cisnie w brzuchu. tak sie mecze z tym. co mam robic. bylam badana na serce kilka razy i Nic nie wyszlo wszystko w normie. Pozdrawia Dorota

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest kontynuowanie diagnostyki. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.