Mocne bicie serca z dusznościami a wynik Holtera

Proszę poradę odnośnie wyników Holtera. Od czerwca męczy mnie napadowe, bardzo szybkie i mocne bicie serca z dusznościami w godzinach przedpołudniowych i nad ranem.Od 6 rz leczenie betablokerami z powodu tachykardii nieokreślonej. Wyniki: średni HR 81, max. 140, min. 52 202 epizody tachykardii zatokowej 35 dodatkowych pobudzeń nadkomorowych, w tym 5 par 2 sekwencje rytmu dolnoprzedsionkowego (3-4 pobudzenia) i 1 epizod częstoskurczu dolnoprzedsionkowego ( 9 pobudzeń) nad ranem. Bez pauz

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza kardiologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.

Piotr Pilarski

Nie ma w zapisie, żadnych niepokojących objawów. Sugeruję udać się z wynikiem do lekarza prowadzącego.

Pozdrawiam.