Mocne bóle brzucha, katar, bóle głowy

Witam od wczoraj sie bardzo zle czuje....mam mocne bule brzucha katar strasznie boli mnie glowa w tym temperatura 36. 9 prosze powiedzcie co to moze byc z gory dziekuje i pozdrawiam.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane infekcją. Proszę udać się na wizytę do lekarza, który wdroży odpowiednie postępowanie.