Mocne bóle brzucha, kłucie i przelewanie w nim

Witam od dłuższego czasu pobolewa mnie brzuch. Nie ogranicza się on do jednego miejsca , czasem ustępuje , czasem jest niedowytrzymania . Zazwyczaj nie ustępuje po Nospie i środkach przeciwbólowych. Często kłujący , czasami odczuwam kłucie po obu stronach podbrzusza kiedy podkurczam nogi. Stolec na ogół jest twardy za to końcówka to najczęściej biegunka. Przelewa mi się w brzuchu , gazy występują sporadycznie ale odór jest okropny. OB 2 CRP 0.05

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać się do lekarza gastroenterologa, po badaniu bedzie mozna cos wiecej powiedzieć.