Mocne bóle głowy u 19-latka

Witam, mam 19 lat i od dłuższego czasu miewam mocne bóle głowy, co gorsza są one prawie codziennie, gdy wstanę rano, od głowy bolą mnie także oczy, a ból jest jakby pulsacyjny... Ostatnio zauważyłem, że po uciśnięciu miejsca po prawej stronie głowy mam taki właśnie ból jak zazwyczaj rano. Chciałbym się dowiedzieć czym może to być spowodowane? i o jakie badania ewentualnie poprosić lekarza ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Przede wszystkim proszę udać się do lekarza, który zbierze wywiad, zbada Pana oraz zleci podstawowe badania. Zdecydowanie konieczna wydaje się być jednak także konsultacja neurologiczna.