Mocne bóle pleców a przeziębienie

Dwa tygodnie chodziłam przeziębiona ,aż trafiłam do lekarza dostałam antybiotyk ale mam bardzo mocne bóle po bokach pleców tak boli,że ciężko wstać i chodzić nawet ciężko się wyprostować.Co robić bo ja jestem odporna na ból ale ten jest strasznie dokuczliwy,a chce szybko wyzdrowieć i iść do pracy.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Sugerowałbym zgłosić się do lekarza, gdyż opisywane objawy przy uwzględnieniu przebytej ostatnio choroby mogą sugerować zapalenie nerek. Warto wykonać panel badań wykluczających lub potwierdzających taka ewentualność.