Mocne bóle podbrzusza kilka miesięcy po porodzie

Witam. 4 miesiace temu urodzilam dziecko. Silami natury. Od ponad miesiaca przestalam karmic. Od jakiegos czasu mam bole brzucha. Podbrzusza bardziej. Wydaje mi sie ze byl on jeszcze gdy karmilam ale teraz sie nasila. Po pologu bylam u lekarza i stwierdzil ze zostaly tam ubytki po kolejnych 2 tyg poszlam na kontrole i lekarz powiedzial ze sie to wchlonie bo sie zmniejszylo.martwie sie czy tam moze jednak cos zostalo? A moze moj stosunek z mezem jest zbyt "mocny" bo bole sa silniejsze.?

Lek. Tomasz Budlewski

prosze koniecznie udac sie do lekarza ginekologa, po badaniu bedzie mozna cos wiecej powiedzieć.