Mocne bóle podbrzusza w 11. dniu cyklu

Witam, W 11 dniu cyklu zaczęły się u mnie dosyć mocne bóle podbrzusza. Przez jakieś 5 dni były bardzo męczące, później trochę słabsze. Trwają już jakieś 10 dni. Byłam na wizycie u ginekologa, miałam robione usg i cytologie. Lekarz stwierdził że nie widzi żadnych nieprawidłowości i ze to prawdopodobnie ból owulacyjny. Kazał mi brać leki przeciwbólowe i tyle. Czy to możliwe że ból owulacyjny trwa tyle czasu? Mam 25 lat i nigdy wcześniej nic takiego mi się nie przydarzyło.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, tyle trwający ból owulacyjny jest raczej mało prawdopodobny.