Mocne, chwilowe kłucie w podbrzuszu i jajniku

Jakie sa szanse na ciaze? Cykl mam 28-30 dniowy. Seks byl 24.02, 26.02, 01.03. Czulam mocne ale intensywne i chwilowe klocie w prawum jajniku i bol w podbrzuszu 16 dnia. 18 dnia cyklu bylam u ginekologa bo poczulam swedzenie i pieczenie pochwy miedzy 12 a 15 dniem ktore pozniej ustapily. Dostalam na to globulki pimafucin. Lekarz stwierdzil ze owulacja byla z prawego jajnika i poza tym wszystko wporzadku. Od dnia owulaci mam pelniejsze i ciezsze piersi jak przed okresem.

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Proszę wykonać test ciążowy po 24 dniu cyklu. W przypadku negatywnego testu proszę wykonać kolejny w ciągu kolejnych kilku dni. Ewentualnie można oznaczyć Bhcg z krwi. Wynik należy skonsultować z ginekologiem.