Mocne kołatania serca po treningu

Mocne bicie serca!!! Panie doktorze mam taki problem: mam 27 lat i wadę wrodzoną serca, wypadanie płatka coś tam, coś tam. Gdy skończę ćwiczenia, to około 1,5 godziny moje serce strasznie mi mocno bije, normalny puls czyli tak od 70 do 90 ale bardzo mocno, mocne bicie zdarza się też nie tylko po treningu, czasami wieczorami mi tak mocno wali. Czy to coś innego niż lekarze mi mówią, a mówią, że jestem całkiem zdrowy. Mi wydaje się że to nie normalne takie mocne bicie serca

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by ocenić stan Pana zdrowia w ramach porady internetowej. Jeśli jednak konsultował się Pan ze specjalistami kardiologii, a badania nie wykazały nieprawidłowości, to nie ma powodów do niepokoju. Sugeruję zaufać opinii specjalistów, z którymi się Pan konsultował.