Mocne krwawienia podczas stosunku

2-3 tygodnie temu współżyłam ze swoim chłopakiem (było to niedługo po naszym pierwszym razie) podczas stosunku zaczęłam mocno krwawić, a teraz miesiączka spóźnia mi się 6 dni. co się mogło stać.? dodam że byliśmy zabezpieczeni i mój partner ze strachu o mnie przerwał stosunek przed swoim orgazmem. Również mam dosyć nieregularne miesiączki.

Zachęcam do wizyty u lekarza ginekologa, to nie jest sprawa dla internetu.
Każde krwawienie powinno być wyjaśnione badaniem, a nie "teoretycznie".
Sa to zbyt ważne sprawy dla Pani i dla Was,
Pozdrawiam. JW, Poznań.