Mocne krwawienie dziąseł przy braku problemów z krzepliwością

Witam. Nigdy nie miałam większych problemów z krwawieniem dziąseł, ale odkąd wybieliłam zęby u dentysty lampą - krwawią ogromnie. Wręcz morze krwi. Podczas mycia zębów z dziąsła między każdym zębem strumieniem leci krew, budząc się rano mam zaschniętą krew na zębach, czasami też w ciągu dnia czuję jak leci. Generalnie łatwo robią mi się też siniaki, ale badania robiłam i nie mam problemów z krzepliwością. Co mogę z tym zrobić?

Witam serdecznie,
Jest bardzo małe prawdopodobieństwo, aby opisywane dolegliwości były związane z wybielaniem zębów. Jeśli zęby wybielane są w odpowiedni sposób, to nie ma możliwości wystąpienia takich objawów.
Należy skontaktować się lekarzem rodzinnym w celu dodatkowych badań jeśli chodzi o nadmierne krwawienie, warto również skonsultować ze stomatologiem czy nie występuje choroba przyzębia, mogąca zwiększać krwawienie.