Mocne krwawienie i plamienie a ryzyko pornienia

okres miałam 1 grudnia do zapłodnienia doszło 16 cykl miesiaczkowy mam nie regularny wczoraj zaczeło sie mocne krwawienie i plamienie śluz barwy brązowej z domieszką krwi do tego silny ból brzucha dreszcze ból nóg osłabienie wymioty zaczełam duzo pic z rana na wkładce zaobserwowałam duży skrzep teraz obecnie wszystko sie wstrzymało co mam robic czy to jest poronienie prosze o szybka porade

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Proszę jak najszybciej zgłosić się do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. W opisanym przypadku konieczne jest pilne badanie lekarskie.