Mocne krwawienie we wczesnej ciąży

Witam pisze bo mam metlik w glowie wczoraj bylam w szpitalu bo jestem we wczesnej ciazy albo bylam bo testy 3 wyszly prawidlowo ale wczoraj zaczelam krwawic raz bylo widac pechezyk potem juz nie lekarka wpisala mi w wypis poronienie zagrazajace i nospe krwawie jak na miesiaczke dosc mocno i boli mnie dol brzucha mam czekac 7 dni i zglosic sie do poradni k i zrobic hcg obawiam sie ze juz nie ma ciazy co robic staramy sie o dziecko prosze o pomoc:-(

Witam,
trudno przewidzieć co się wydarzy, ale niestety muszą się Państwo liczyć z utratą ciąży.
Proszę dużo wypoczywać, przyjmować leki i zgłosić się na kontrolę za 7 dni.