Mocne plamienia po usunięciu torbieli z jajowodu

Witam, miałam operacje usunięcia torbieli z jajowodu w sierpniu. Od tamtego momentu okres miałam regularny. W tym miesiącu dostalam delikatnego plamienia o czasie, zniknęło na dwa dni i wróciło mocniejsze. Trwa to od 11 dni. Czy mam isc to skontrolować czy moze to wina dużego stresu w pracy i przesilenia wiosennego i odbytej operacji? Co to moze byc? Pozdrawiam!

Bez bezpośredniego badania nie można jednoznacznie odpowiedzieć na te pytania. Najlepiej w tej sprawie, skoro te zaburzenia już trwają tak długo, bezpośrednio skonsultować się z ginekologiem.